Toitumisnõustamine

  • alalehe pilt

Kui treenid regulaarselt mitu korda nädalas ja nii juba aastaid, ent kehas pole toimunud soovitud tulemusi, siis peaksid rohkem keskenduma ka toitumisele. Vaid treenimisega võid küll säilitada oma vormi, kuid soovides vormi parandada, peaksid ka toituma teadlikult. Aitame Sul mõista toitumise põhitõdesid, mis saadavad Sind kogu elu.

Võta meiega ühendust

Peale regulaarse süstemaatilise liigutamise on tervise hoidmisel väga tähtis roll toitumisel. Kogu energia ja ehitusmaterjal meie orgasmile tuleb sellest, mida me sööme, kuid ebateadlikkus toidu kohta, toiduga liialdamine või alatoituvus võivad viia püsivate tervisekahjustusteni.

Iga treeneri nägemus toitumisest on erinev ent toitumisnõustamisel arvestame võimalikult palju Sinu enda soove ja proovime neid siduda tervislike toitumise põhimõtetega. Treeneri eesmärk õigeid toitumusharjumusi selgitades on mõista anda, et see kõik on vaid Sinu elu paremaks muutmiseks.

Toitumisnõustamisel proovime võimalikult palju arvestada Sinu elustiiliga ning selgitada õigeid toitumisharjumusi, toidukordade sagedust, ajalisust, koguseid ja palju muud. Usalda professionaale – Sa õpid sellest palju!


Toitumisnõustamine võimalik ka interneti teel!


Täpsema informatsiooni küsimiseks suhtle julgelt treeneriga (Personaaltreenerid)!